بیانات آیت الله تبریزیان پیرامون آتش زدن کتاب هاریسون توسط ایشان + خلاصه فیلم سخنرانی + نسخه صوتی کامل


مطلب اول این است که اروپاییان در امر درمان قصد داشتند طب گیاهی را کاملا نابود سازند و روند درمان را به سمت طب شیمیایی هدایت نمایند .

بنابراین در حرکتی نمادین در یکی از دانشگاه های اروپا کتاب قانون بوعلی سینا را  سوزاندند و با این حرکت اعلام کردند که دوره طب گیاهی پایان یافته و از این به بعد درمان فقط از طریق طب شیمیایی انجام خواهد گردید که در عمل نیز موفق بودند
امروزه می بینیم در سرتاسر جهان و کشور ما نیز امور درمان کاملا در اختیار پزشکان و داروخانه های شیمیایی قرار گرفته است.

 

در مقابل این حرکت غربی ها و حرکت های دیگر آن ها همچون آتش زدن مکرر قرآن کریم، ما نیز کتاب مرجع پزشکی شیمیایی آن ها (کتاب هاریسون) را آتش زدیم و با این کار پایان یافتن دوره طب شیمیایی که خود مسبب بسیاری از بیماری ها وبدبختی های بشر است را اعلام نمودیم.

 

انجام این حرکت تاکنون ثمرات فراوانی داشته...


 ما این موضوع را به فال نیک می گیریم که مسئله آتش زدن کتاب هاریسون همراه شده است با دوری مردم جهان از طب شیمیایی و روی آوردن به طب گیاهی .
امروزه دیگر مردم به طب شیمیایی اعتماد ندارند واین طب در حال نابودی است.
برای مثال در خود آمریکا 60 درصد مردم تمایل به واکسن زدن ندارند وبه آن اعتماد ندارند، در کشور ژاپن 80 درصد مردم حاضر به استفاده از واکسن نیستند واین بدان معنی است که دوره طب شیمیایی رو به پایان است.


جالب است بدانید محتوای کتاب هاریسون (مرجع درس پزشکی) 10 مرتبه تغییر یافته است واین بدان علت است که شرکت های دارویی به محققان ونویسندگان مبالغ کلانی می دهند ونویسندگان این کتاب، داروهای قبلی را حذف کرده و داروهای جدید را وارد این کتاب می نمایند .
ومشخص است که اساس داروهای ذکر شده در کتاب هاریسون براساس یافته های علمی وسلامتی نیست بلکه بر اساس منافع شرکت های دارویی، رانت ، رشوه و... است و مقوله سلامتی در آن معنا ندارد.

امروزه افشا شده است که نویسندگان کتاب هاریسون سال های 2009 الی 2013 بیشتر از 11 میلیون دلار از شرکت های دارویی جهت معرفی محصولات آنها در کتاب هاریسون رشوه دریافت کردند واین کتاب تبدیل به تجارتخانه شرکت های دارویی شده است لذا ما می بینیم با روی کار آمدن این طب، تعداد بیمار وبیمارستان و مطب نسبت به گذشته روز به روز درحال افزایش است.
لذا اساس این کتاب برای تامین منافع شرکت های دارویی است وصاحبان اصلی شرکت های دارویی جهان صهیونیست ها هستند.
براساس آمار خود بهداشت جهانی 70 الی 80 درصد مردم جهان به استفاده از داروها با منشا گیاهی روی آوردند واین یعنی پایان دوره طب شیمیایی نزدیک است.


برای پخش و دانلود رایگان نسخه کامل این سخنرانی به صورت صوتی اینجا کلیک نمایید
حجم 24 مگابایت _ مدت 58 دقیقه
لینک مطلب در اینستاگرام


خلاصه سخنرانی در پنج بخش ویدیویی زیر قابل مشاهده است